Молодь, журналістика та ювілей

15 Апрель 2019

Місто повноцінно живе, якщо у ньому проводяться різноманітні заходи, тим більше, коли вони відбуваються за участі молоді.

Підтримка організації подібних активностей – це маленька інвестиція у краще майбутнє. Саме тому наша компанія старається максимально долучатися до таких дійств у якості спонсора або учасника.

 

Так, 22 березня 2019 року у Полтавському ОЦЕВУМ відбувся І обласний форум «Молодіжна медіа платформа Полтавщини». Даний захід проводився у рамках святкування10-річного ювілею гуртка «Юний журналіст» Полтавського ОЦЕВУМ.

Метою форуму було розширення кругозору молоді стосовно ремесла журналіста та поглиблення знань про дотичні до сфери медіа професії.

До заходу приєдналися вихованці гуртків журналістики закладів позашкільної та загальної середньої освіти Полтавщини.

Форум був насичений тренінгами, воркшопами, майстер-класами та лекціями фахівців з журналістики та дотичних сфер. Всі учасники отримали сертифікати, практичний досвід та натхнення для своїх нових літературних звершень.

Приємно те, що до створення яскравих вражень для юних журналістів причетна і наша компанія, яка надала всі необхідні для проведення заходу канцтовари.

Популярні

Популярні