ДОБРІ СПРАВИ

Благодійна допомога парафіянам церкви Різдва Пресвятої Богородиці.

Протягом 5-ти років, з турботою про своїх клієнтів, в Аврорі освячується товар до великого християнського свята Пасхи.

Допомога благодійному фонду

В цьому році Аврора стала спонсором благодійного забігу "Біжу заради здоров'я дитини" Це вже XIII акція організована фондом, мета діяльності якого - облаштування дитячих лікарень сучасним діагностичним обладнанням.

Молодіжний проект до міжнародного дня студента

17 листопада 2017 р. комунальна установа "Обласний молодіжний центр" Полтавської обласної ради спільно з Управлінням у справах сім`ї, молоді та спорту Полтавської ОДА до дня студента провели масштабний обласний проект "Наша єдина студентська родина" в палаці дозвілля «Листопад».

Допомога благодійному фонду «Захисти вітчизну»

Благодійність в інтересах суспільства, в тому числі надання матеріальної, фінансової та іншої допомоги учасникам бойових

Здоров'я - це один з головних аспектів нашого життя

Не секрет, що в наш час лікарні страждають від нестачі фінансування. Розуміючи це, ми беремо активну участь в матеріальній підтримці лікарень, для забезпечення

Допомога полтавським партнерам

Дуже часто в компанію звертаються представники різних громадських організацій з проханнями допомогти товарами або коштами.

Надали 100 комплектів літніх костюмів

Хіба може бути щось прекрасніше, ніж робити добро для інших людей? Наша компанія нескінченно рада, що ми маємо можливість долучитися до благодійності і своєю участю робити життя інших людей краще.

Популярні

Надали 100 комплектів літніх костюмів

Хіба може бути щось прекрас...

Допомога полтавським партнерам

Дуже часто в компанію зверт...