Avrora contact_centre for_partners info@avrora.ua Instagram Youtube Facebook Tiktok Telegram Linkedin Viber

Аврора передала гігієнічні набори для захисників та захисниць

Попри те, що повномасштабна війна триває вже 5 місяців, й досі залишається відкритим питання побуту в армії, який не пристосований для жінок. А за оновленими даними, у лавах Збройних Сил України наразі працює близько 50 тисяч захисниць.Понад 38 тисяч військовослужбовиць безпосередньо служать у ЗСУ, з них 5 тисяч перебувають на передовій. Крім них є також цивільні жінки, які працюють у ЗСУ.

 

Саме тому громадський рух «Оборона Полтави» спільно з проєктом «Землячки.Ukrainian Front», який допомагає захисницям необхідними речами, запустили проєкт «Для неї». Його можна було підтримати як фінансово, так і передавши укомплектовані гігієнічні набори для жінок. Запити на такі комплекти є постійними, оскільки елементарні засоби гігієни мають здатність закінчуватись. 

 

“Аврора мультимаркет” теж підтримала цей проєкт, зібравши близько ста гігієнічних наборів для жінок та чоловіків. Частину передали для аврорівців-військовослужбовців, іншу - проєкту “Для неї”. До складу комплектів увійшло найнеобхідніше: 

 

Чоловічий - шампунь-гель для душу, зубна щітка, зубна паста, дезодорант, одноразові станки для гоління, гель для гоління, вологі серветки, шкарпетки, кава, енергетичний батончик.

 

Жіночий - дезодорант, мило, шампунь-кондиціонер, одноразові станки для гоління, вологі серветки, зубна паста, зубна щітка, крем для обличчя, крем для рук, пилочка для нігтів, тампони гігієнічні, прокладки менструальні, кава, енергетичний батончик.

 

Такі прості та звичні в повсякденному житті речі часто недоступні на війні і питання забезпечення ними захисників й захисниць лежить не тільки на державі, а й на волонтерських, громадських організаціях та соціально відповідальному бізнесі. Тому “Аврора мультимаркет” й надалі продовжить комплектування та передачу гігієнічних наборів для захисників та захисниць.