Аврора contact_centre for_partners info@avrora.ua Instagram Youtube Facebook Tiktok Telegram

Миколай має приходити до всіх

Миколай має приходити до всіх

Лягаючи спати 18 грудня, кожен малюк надіється на гарний подарунок від Миколайчика. Але, на жаль, ранком гостинець отримують не всі. Це не залежить від поведінки. Це стосується тих діток, у кого під подушку подарунки класти просто нікому. І тут немає сенсу розбиратися, чому так склалося, важливо, щоб свято приходило до всіх.

Тому напередодні дня Святого Миколая наша компанія порадувала 85 діток, підопічних БО Центру «Благо», наборами для творчості.

А ще нам вдалося долучитися до створення свята «Ялинка бажань», яке організувала ГО «Ділові жінки України в Полтавській області». Заходи проходили у Новосанжарському дитячому бидинку-інтернаті та Полтавському обласному притулку «Любисток». У подарункові набори для малечі ми назбирали олівці, альбоми, фарби, дитячі книжки, набори для рукоділля та засоби особистої гігієни.

І нехай цього разу нам не вдалося зробити так, щоб Миколай прийшов абсолютно до всіх, але частину його роботи ми виконали.

Все те, про що ти прочитав вище зроблено і сказано не для галочки. Ми вважаємо, що розказувати про добро не соромно. І розказуємо це для того, аби навколо було менше байдужості.

І наступного разу ти не пройшов повз того, кому потрібна допомога, вкинув хоча б 1 гривню у кошик для збору на лікування і, можливо, абсолютно безкорисно подарував комусь свято.

Не будь байдужим. #даруй_добро_вільно.