Аврора for_partners contact_centre info@avrora.ua Instagram Youtube Facebook Tiktok Telegram

Пишаємося, що на велосипедах катаємося!

У 2019 році Аврора виборола звання «Велопрацедавець року» у місті Полтава.

І наш секрет успіху простий – ми піклуємось про навколишнє середовище та полюбляємо спорт. Тому створюємо гарні умови для співробітників, які добираються на роботу велосипедом. А також своїм прикладом популяризуємо велосипед як транспортний засіб та спосіб здорового дозвілля.

Організовує захід «Велопрацедавець року» асоціація велосипедистів «U-Cycle». Конкурс має на меті розвиток велосипедної інфраструктури в Україні.

У 2020 році «Велопрацедавця року» визначили у таких містах, як: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця, Одеса та Славутич.

Оскільки у 2019 ми були переможцями, то цього разу долучилися до заходу не як учасники, а як співорганізатори. Наша громадська організація «АВРОРА СПОРТ» займалася локальним координуванням конкурсу.

«Велопрацедавцем 2020 року» в Полтаві стала компанія «Weatherford Ukraine», друге місце зайняла компанія «Konsort», а третє – «Укрбурсервіс».

Ми вдячні всім учасникам, партнерам і організаторам за крутий конкурс. Також дякуємо всім, хто піклується про екологію і обирає велосипед!

Давайте разом розвивати велорух та велоінфраструктуру в Україні!