Аврора contact_centre for_partners info@avrora.ua Instagram Youtube Facebook Tiktok Telegram Linkedin Viber

#Цезатест - перед тим, як товар опиниться на полицях магазинів

Будь-який товар перед тим, як запускати у продаж на мережі - проходить тест серед співробітників. Тобто, коли ми домовляємось з новим постачальником про можливу закупівлю - він надає відповідальному менеджеру за закупівлю зразки своїх товарів, які він виробляє, які потрібно затестити, будучи просто у ролі споживача. Щоб отримати максимально об’єктивну оцінку - такий затест може провести будь-який співробітник офісу підтримки чи розподільчого центру у домашніх умовах та надати менеджеру зворотній зв’язок, чи влаштовує цей товар своїми якостями, чи готові ним користуватися і надалі, що не сподобалося тощо.

 

На основі багатьох факторів, але в тому числі, і ґрунтуючись на зворотньому зв’язку від співробітників після тесту - менеджер приймає рішення чи завозити цей товар у магазини, чи не варто. Так, впливати на прийняття рішень можна навіть у такий приємний спосіб.

 

Наша взаємодія допомагає та підсилює нас, а також, наближає до досягнення місії компанії - покращувати повсякденне життя людей, роблячи товари для дому і душі доступнішими.