Аврора contact_centre for_partners info@avrora.ua Instagram Youtube Facebook Tiktok Telegram Linkedin Viber

Результати конкурсу дитячих малюнків «Мрія має колір – синьо-жовтий»

З 16 до 29 травня ми разом з командою ТМ «ГАММА'UA» не могли надивитися на ті красиві мальовані мрії, які надсилали нам учасники конкурсу дитячих малюнків. Але сьогодні час вітати 16 юних художників, що зайняли призові місця.
Саме їхні малюнки можна переглянути, якщо прогортати сторінку трішки нижче.

Малюнок Гуленко Ангеліни зайняв перше місце і тепер прикрасить пакування лінійки фарб ТМ «ГАММА'UA». Крім цього головна переможниця отримає від команди ТМ «ГАММА'UA» творчий набір та зможе далі розвивати свій талант. 
А 10% коштів, вилучених від продажу фарб з малюнком Ангеліни, перераховуватимуться на підтримку Київської обласної дитячої лікарні.

Наступні 15 діток, що зайняли призові місця, також невдовзі отримають творчі набори від ТМ «ГАММА'UA». А ще їхні малюнки допоможуть зробити маленьку добру справу.
Незабаром в телеграм-каналі Аврори відбудеться благодійний аукціон, де на продаж буде виставлено 16 малюнків переможців.
Кошти, зібрані на благодійному аукціоні, підуть на підтримку благодійних проєктів Всеукраїнського фонду допомоги та розвитку «Helpgroup», який піклується про тяжкохворих дорослих та дітей.

Ще раз вітаємо переможців та щиро дякуємо всім учасникам за те, що створили таку красу!
А всіх охочих запрошуємо переглянути на нашому сайті онлайн-виставку малюнків, які ми отримали від діток під час конкурсу «Мрія має колір – синьо-жовтий». 
Онлайн-виставка триватиме до 30 червня. Заходьте та надихайтеся 💛💙