Аврора contact_centre for_partners info@avrora.ua Instagram Youtube Facebook Tiktok Telegram Linkedin Viber

Корпоративне видання для співробітників про співробітників

Корпоративний дайджест - це внутрішнє видання для поширення новин та історій серед співробітників. Воно трансформувалося: 

було і друкованим, що дозволяло посидіти під час обідньої перерви на фудкорті розподільчого центру чи магазину, або у переговорній кімнаті офісу підтримки та погортати сторінки, пороздивлятись колег та почитати про життя в компанії;

і у веб-форматі, що було надзвичайно необхідно для підтримки корпоративного духу у період спалаху пандемії та неможливості інколи навіть доставляти товар у магазини, це було віддушиною та об’єднуючим фактором для роботи. 

 

Випускається видання щомісяця та висвітлює не лише інтерв’ю зі співробітниками різних напрямків, а і нововведення компанії. Також, несе в собі трохи дозвілля: порад, чек-листів, інтерактивів, загадок, бо гарно працює той, хто вміє гарно відпочивати :)

 

Окрім того, це чудовий інструмент залучення співробітників до корпоративного життя , бо можна запропонувати свою тему для дайджеста, або ж стати героєм наступного випуску, а також, через приховування різних “пасхалок” у випусках, знайшовши які можна отримати подарунок!

#створюємо_свій_світ