Електронний документообіг

Оператори ЕДО мережі магазинів «АВРОРА МУЛЬТИМАРКЕТ»

Для обміну електронними документами ТОВ «ВИГІДНА ПОКУПКА» використовує послуги операторів:

ТОВ «ВЧАСНО СЕРВІС»

Телефон: +38 044 392 0 300
Електронна адреса: [email protected] або сайт: https://vchasno.ua

«Вчасно» - це сервіс миттєвого обміну електронними документами, що дозволяє підписувати, надсилати, отримувати та зберігати документи онлайн. «Вчасно» не потребує жодного спеціального програмного забезпечення, лише браузер та доступ до мережі Інтернет.

Якщо ви ще не користувалися цим сервісом, пройдіть наш короткий базовий курс про відправку документів. 


ТОВ «АКСДРАФТ»

Телефон: +38 098 952 11 30
Електронна адреса: [email protected] або сайт: https://axdraft.com/uk/

«AXDRAFT» універсальна платформа для управління контрактами, що автоматизує процеси: формування, затвердження, підписання та зберігання контрактів у хмарному сховищі. «AXDRAFT» надає прозорості робочим процесам, оптимізуючи кожен етап життєвого циклу контрактів.


Які документи можна перевести в електронний вигляд?

ТОВ «ВИГІДНА ПОКУПКА» працює з такими видами електронних документів: видаткові накладні, специфікації, рахунки, акти виконаних робіт, договори та додаткові угоди, акти звірки.

Що потрібно для початку обміну електронними документами із «АВРОРА МУЛЬТИМАРКЕТ»? 

  1. Зареєструватися у сервісі «Вчасно» за адресою vchasno.ua для того, щоб сповіщення про надходження документів надходили на правильний email.
  2. Підписати з ТОВ «ВИГІДНА ПОКУПКА» додаткову угоду до договору про обмін документами в електронному вигляді.

 

«АВРОРА МУЛЬТИМАРКЕТ» підготувала для вас пам'ятку стосовно того, на які реквізити документа варто звернути увагу (згідно діючого законодавства). Ознайомитись з пам'яткою можна за посиланням.

Також ми підготували для вас зручні шаблони, заповнюючі які ви зможете швидко сформувати документ, що відповідає всім описаним вище вимогам без зайвих дій з вашого боку. Після заповнення документ буде відправлений на вказану вами пошту в форматі Word (перед завантаженням у Вчасно прохання конвертувати в PDF).

Наразі доступні шаблони таких документів:

Маєте питання?

  • Щодо функціоналу та впровадження електронного обміну документами в компанії, знайдіть відповіді тут: help.vchasno.com.ua .

Або зверніться до служби підтримки «Вчасно»: [email protected](044) 392 03 00 (пн-пт з 9:00 до 18:00).

  • Щодо впровадження та налаштування автоматизованих юридичних шаблонів у компанії, знайдіть відповіді тут: [email protected]  

Або зверніться за телефоном: +38 098 952 11 30 .