Політика обробки та захисту персональних даних

1. Персональні дані Користувача/Покупця обробляються відповідно до Закону України від 01 червня 2010 № 2297-VI «Про захист персональних даних».

2. Приєднуючись до даної Угоди, Користувач/Покупець погоджується із політикою конфіденційності розміщеної на Сайті, а також дає дозвіл на використання своїх персональних даних, наданих Продавцю при реєстрації на Сайті та/або оформленні Замовлення на Сайті без реєстрації.

3. Продавець використовує персональні дані Користувача/Покупця для:

  • реєстрації Користувача/Покупця на Сайті,
  • виконання своїх зобов’язань перед Користувачем/Покупцем,
  • оцінки та аналізу роботи Сайту,
  • інформування про проведення акцій тощо.

4. Користувач/Покупець отримує безперешкодний доступ до своїх персональних даних та можливість вносити до них зміни в Особистому кабінеті на сайті.

5. Персональні дані, отримані від Користувача/Покупця зберігаються на захищених серверах.

6. Застосовуються всі належні адміністративні, технічні запобіжні заходи щодо захисту персональних даних від випадкового чи незаконного розповсюдження, несанкціонованого розголошення, зловживань та будь-яких інших незаконних дій щодо обробки персональних даних, що знаходяться у розпорядженні Продавця. Дані використовуються тільки для досягнення вищезазначеної мети.

7. Персональні дані, які надається Користувачем/Покупцем не можуть бути використана в особистих цілях Продавця і передаватись третім особам, окрім, як з метою надання послуг Користувачеві/Покупцеві.