Радіо АВРОРА

Унікальна радіостанція, де щодня протягом 12-годинного ефіру грає виключно українська музика. Пісні українських артистів та учасників платформи звучать у 1400+ магазинах мережі “Аврора”, а це — понад 45 мільйонів відвідувань на місяць.

Ми пропагуємо більш відповідальний підхід до авторських винагород. Офіційно співпрацюємо з УААСП (Українська агенція з авторських та суміжних прав), тому всі музиканти платформи отримуватимуть авторські виплати. А весь прибуток від рекламодавців буде направлений на розвиток "На її основі", а значить і української музики вцілому.

  • 12 годин ефіру щодня
  • 1400+ магазинів мережі Аврора
  • 45+ млн відвідувань на місяць

Музика є одним з найважливіших і найпомітніших елементів національної культури. Заради цієї місії музичний лейбл POMITNI та всеукраїнська мережа мультимаркетів «Аврора»,  об’єдналися та створили музичну платформу «На її основі». 

«На її основі» —  це комплекс сервісів, які в системі стимулюватимуть появу нової української музики та допомагатимуть молодим артистам доносити свою музику широкої аудиторії

Якщо хочете, щоб вашу музику було розглянуто для ротації на радіо «Аврора»,  залишайте заявку тут  На її основі – Музична платформа «На її основі» — тут все починається.