Правила акції «Sponge Bob Манія»

Офіційні правила акції «Sponge Bob Манія»
(далі у тексті – Правила)


1.    Ці офіційні правила визначають порядок проведення та умови участі в акції «Sponge Bob Манія» (далі у тексті – Акція).

2.    Організатором Акції виступає Товариство з обмеженою відповідальністю «ВИГІДНА ПОКУПКА», код ЄДРПОУ 41130363, місцезнаходження: вул. Свято-Михайлівська, буд. 3Б, смт Опішня, 38164, (далі у тексті – Організатор). 

3.    Приймаючи участь в Акції кожна особа тим самим засвідчує факт повного та належного ознайомлення з даними Правилами, а також підтверджує свою повну беззаперечну згоду з умовами, що викладені у цих Правилах.

4.    Чинна редакція Правил розміщується в Інтернет за адресою: https://avrora.ua (далі у тексті - Веб-сторінка).

5.    Ці Правила можуть бути змінені або доповнені Організатором Акції в односторонньому порядку без будь-якого спеціального попереднього повідомлення учасників Акції. Усі зміни/доповнення до цих Правил вносяться шляхом їх публікації в Інтернет на Веб-сторінці Організатора. Зміни/доповнення набувають чинності з дня їх опублікування.

6.    Акція проводиться в магазинах ТМ «АВРОРА МУЛЬТИМАРКЕТ», та інтернет-магазині www.avrora.ua  (далі у тексті – місця проведення Акції).

7.    Період проведення Акції: з 1 червня 2025 року по 06 липня   2025 року включно за умови наявності акційного товару. Період проведення Акції може бути змінено за пропозицією Організатора, шляхом внесення змін до даних Правил.

8.    Акційний товар:  
117737 Набір подарунковий дит.Спанч Боб Манія,
117738 Набір наліпок дитячих 3D СтікерБум Спанч Боб 1
117739 Набір наліпок дитячих 3D СтікерБум Спанч Боб 2,  
116701  Сабо закриті дитяч.Аврора Губка Боб сині
116702 Сабо закриті дитяч.Аврора Губка Боб жовті.

9.    Акційна ціна – ціна Акційного товару зі знижкою  від звичайної вартості і становить:
    117737 Набір подарунковий дит.Спанч Боб Манія 4пред. - 74грн
    117738 Набір наліпок дитячих 3D СтікерБум Спанч Боб 1  - 34 грн
    117739 Набір наліпок дитячих 3D СтікерБум Спанч Боб 2 -34 грн
    116701  Сабо закриті дитяч.Аврора Губка Боб син -169 грн
    116702 Сабо закриті дитяч.Аврора Губка Боб жовті -169 грн (далі у тексті – Акційна ціна). 

10.    Звичайна вартість  
117737 Набір подарунковий дит.Спанч Боб Манія 4пред. - 99 грн, 
117738 Набір наліпок дитячих 3D СтікерБум Спанч Боб 1 -44грн, 
117739 Набір наліпок дитячих 3D СтікерБум Спанч Боб 2 ЦР - 44грн, 116701Сабо закриті дитяч.Аврора Губка Боб син  -199грн, 
116702 Сабо закриті дитяч.Аврора Губка Боб жовті -199грн, 

11.    Акційний товар можна купити по Акційній ціні за умови придбання покупцем у Місці проведення Акції за умови виконання одного з зазначених у цьому пункті правила:
-    Купівлі будь-якого товару на суму від 90 грн одним фіскальним чеком;
-    Купівлі товарів партнерів, незалежно від загальної суми в одному фіскальному чеці. 

12.    При цьому покупець має право:
 12.1.    Купити Акційний товар за Акційною ціною тільки в момент здійснення покупки.
 12.2.    Придбати акційний товар у кількості, яка пропорційна 90 грн від суми покупки в одному фіскальному чеку. 
 12.3.    Наприклад, загальна вартість покупки в одному фіскальному чеку становить: 
-    від 90 грн до 179,99 грн – 1 Акційний товар; 
-    180 грн - 269,99 грн – 2 Акційні товари; 
-    270 грн – 359,99 грн – 3 Акційні товари і т.д. 

13.    Весь прибуток отриманий з продажу товарів акції «Sponge Bob Манія» буде спрямований до БО"Благодійний Фонд Діти Героїв"

14.    Організатор Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як військові дії будь-якого характеру, блокади, стихійні лиха, пожежа, повінь, суттєві зміни у законодавстві, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставин.

15.    У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань або питань, не врегульованих цими Правилами, право вирішення таких питань Організатор залишає за собою. Таке рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.

16.    Купуючи Акційний товар Учасник акції може отримати випадковим чином один із наступних подарунків:
16.1.В Акційному товарі міститься

 - 117737 Набір подарунковий дит. Sponge Bob Манія 4пред гарантовано міститься:
* джибітси з героєм  та його атрибутом з мультфільму Sponge Bob  - 2 од 
*  браслет для кріплення і збирання колекції джибітсів  - 1од
*  Цукерка  або желейні вітаміни Vitatone -1 шт

 -  117738 Набір наліпок дитячих 3D СтікерБум Спанч Боб 1  та 117739 Набір наліпок дитячих 3D СтікерБум Спанч Боб 2  гарантовано містяться набір наклейок з героями мультфільму  Sponge Bob  та основа кімната Sponge Bob або Crusty Crabs для творчості.

17. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на обробку своїх персональних даних будь-яким незабороненим законодавством способом. Надання такої згоди також розглядається у розумінні Закону України «Про захист персональних даних».

18. Організатор Акції гарантує, що під час збору, обробки та подальшого використання інформації, отриманої від Учасника Акції, він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо захисту персональних даних, а також застосовувати всі доцільні запобіжні заходи стосовно зібраної інформації, надавати її лише тим, хто має на це достатні законні підстави, та у порядку, що визначений чинним законодавством України.

19. Усі рішення, прийняті Організатором щодо Акції, є остаточними і не підлягають оскарженню.

20. Організатор не несе відповідальність за достовірність наданої Учасниками Акції інформації щодо контактів, за якими з ними необхідно зв’язуватись.

21. Перед участю в Акції Учасник зобов’язаний ознайомитися з цими Правилами.

22. Виконання Учасником умов Акції підтверджує повну та безумовну згоду Учасника з даними правилами.

23. Беручи участь в Акції, учасник добровільно погоджується з умовами проведення такої Акції.

24. Участь в Акції, означає повну згоду Учасника Акції з даними Правилами, в тому числі безумовну добровільну згоду з тим, що Організатор має право на безоплатне використання будь-якої добровільно наданої Учасником Акції інформації, e-mail адрес, фотографій, інтерв’ю або інших матеріалів про Учасників з рекламною/маркетинговою метою, методами, що не суперечать чинному законодавству України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), а також право публікації в засобах масової інформації, Інтернеті, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ та/або з будь-якою іншою метою, а також для надсилання інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного та/або комерційного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання. При цьому таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором Акції. Авторські права на такі матеріали належать Організатору. 

25. Надання такої згоди є автоматичним та відбувається шляхом прийняття Учасником участі в Акції.

26. Надання такої згоди є остаточним та не потребує отримання додаткових підтверджень ,заяв тощо та/або укладання будь-яких договорів (угод), та/або виконання будь-яких інших дій на підтвердження згоди Учасників.

27. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил (в т.ч. механізму, порядку та строків проведення Акції та/або використання Заохочень тощо) вважається відмовою Учасника від участі в Акції та використання Заохочень, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора та/або Партнера Акції будь-якої компенсації.

28. Акція діє на всій території України окрім окупованих територій.

29. Інформацію про умови Акції можна отримати на Веб-сторінці Організатора або за телефоном Гарячої лінії: 0800300066.