Правила участі в Акції "FUN BOX дітям в радість"

Офіційні правила акції "FUN BOX"
(далі у тексті – Правила)


1.    Ці офіційні правила визначають порядок проведення та умови участі в акції «FUN BOX» (далі у тексті – Акція).
2.    Організатором Акції виступає Товариство з обмеженою відповідальністю «ВИГІДНА ПОКУПКА», код ЄДРПОУ 41130363, місцезнаходження: вул. Свято-Михайлівська, буд. 3Б, смт Опішня, 38164, (далі у тексті – Організатор). 
3.    Приймаючи участь в Акції кожна особа тим самим засвідчує факт повного та належного ознайомлення з даними Правилами, а також підтверджує свою повну беззаперечну згоду з умовами, що викладені у цих Правилах.
4.    Чинна редакція Правил розміщується в Інтернет за адресою: https://avrora.ua (далі у тексті - Веб-сторінка).
5.    Ці Правила можуть бути змінені або доповнені Організатором Акції в односторонньому порядку без будь-якого спеціального попереднього повідомлення учасників Акції. Усі зміни/доповнення до цих Правил вносяться шляхом їх публікації в Інтернет на Веб-сторінці Організатора. Зміни/доповнення набувають чинності з дня їх опублікування.
6.    Акція проводиться в магазинах ТМ «АВРОРА МУЛЬТИМАРКЕТ», (далі у тексті – місця проведення Акції).
7.    Період проведення Акції: з 1 червня 2024 року по 15 липня 2024 року включно за умови наявності акційного товару. Період проведення Акції може бути змінено за пропозицією Організатора, шляхом внесення змін до даних Правил.
8.    Акційний товар:
8.1. Код 101084 Подарунковий набір для хлопців FUN Box №1.
8.2. Код 101085 Подарунковий набір  для дівчат FUN Box №2.
9.    Акційна ціна – ціна Акційного товару зі знижкою 50% від звичайної вартості і становить 59,00  грн за одиницю (далі у тексті – Акційна ціна). 
10.    Звичайна вартість  товарів «101084 Подарунковий набір для хлопців FUN Box№1» та «101085 Подарунковий набір  для дівчат FUN Box №2», становить 88,00 гривень. 
11.    Акційний товар можна купити по Акційній ціні за умови придбання покупцем у Місці проведення Акції:
11.1.    Товару на суму від 90 грн одним фіскальним чеком. 
11.2.    Товарів партнерів, що визначені у Додатку №1 та позначені спеціальним цінником відповідно до Додатку №2 даних Правил. 
12.    При цьому покупець має право:
12.1.    Купити Акційний товар за Акційною ціною тільки в момент здійснення покупки.
12.2.    Придбати акційний товар у кількості, яка пропорційна 90 грн від суми покупки в одному фіскальному чеку. 
12.2.1.    Наприклад, загальна вартість покупки в одному фіскальному чеку становить: 
-    від 90 грн до 179,99 грн – 1 Акційні товари; 
-    180 грн - 269,99 грн – 2 Акційні товари; 
-    270 грн – 359,99 грн – 3 Акційні товари і т.д. 
13.    Весь прибуток отриманий з продажу FUN BOX буде спрямований для надання благодійної допомоги  БО «Благодійний Фонд Діти Героїв».
14.    Організатор Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як військові дії будь-якого характеру, блокади, стихійні лиха, пожежа, повінь, суттєві зміни у законодавстві, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставин.
15.    У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань або питань, не врегульованих цими Правилами, право вирішення таких питань Організатор залишає за собою. Таке рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.
16.    Купуючи Акційний товар Учасник акції може отримати випадковим чином один із наступних подарунків:
16.1. В кожному Акційному товарі гарантовано міститься:
16.1.1. Тату з AR – технологією, що оживають на руці за допомогою камери телефону, переводні з що світяться в темряві  розмір 120*80мм- 1шт;
16.1.2. Фольгована фігурна кулька -1шт 
16.1.3.  Мильні бульбашки об’єм 80мл.
16.2.    В Акційному наборі може міститися сертифікат на подарунок від партнера згідно Додатку №3 Правил (далі – Сертифікат).
16.3.    Подарунки від партнерів: ТОВ «АРТ ЛАЙН», ТОВ «ЮГ контракт», ТОВ «КІДДІСВІТ», ФОП Козуб Юрій Григорович (далі – Партнери Акції):
16.3.1.    Ігрова приставка PlayStation 5 Slim Digital Edition - 3 шт;
16.3.2.    ОPPO Pad Air 10.36 WiFi 4/64Gb (grey) один - 10 шт;
16.3.3.    Набор річного запасу какао Elite - 10  шт;
16.3.4.    Набір стрейч іграшки у вигляді тварини Kiddisvit - 3 шт;
16.3.5.    Набор інтерактивних  іграшок "Happy Tails" чарівний хвостик Kiddisvit - 13 шт;
16.3.6.    Набір фігурок-сюрпризів  HELLO KITTY – КАПУЧИНО Kiddisvit - 18 шт;
16.3.7.    Набір стрейч іграшка у вигляді тварини  володар тропіків Kiddisvit - 6 шт;
16.3.8.    Набір Ароматна бомбочка для ванни з іграшкою Inkee - Бегемотики Kiddisvit - 2 шт;
16.3.9.    Набір Ароматна бомбочка для ванни з іграшкою Inkee - Футбол Kiddisvit - 2 шт;
16.3.10.    Набір ігрових наборів з сюрпризом Mini World – Пікнік Kiddisvit - 8 шт;
16.3.11.    Набір Колекційних  фігурку STUMBLE GUYS (5см) Kiddisvit - 1 шт.
17.    Для отримання подарунку від Партнерів, Учасник із Сертифікатом має зробити наступні дії:
17.1.    Звернутися на гарячу лінію Організатора за номером 0800300066 та вказати:
- назву подарунку унікальний номер, що зазначені у сертифікаті;
- свої ПІБ і номер телефон;
- номер відділення Нової пошти (для відправлення подарунку від Партнера).
17.2.    Надіслати Організатору фото підтвердження зворотної частини сертифікату  та документи: 
- фото ідентифікаційний код платника податку для оформлення акту-прийому передачі  подарунку. 
18.    Партнери акції: ТОВ «АРТ ЛАЙН», ТОВ «ЮГ контракт», ТОВ «КІДДІСВІТ», ФОП Козуб Юрій Григорович ФОП  здійснюють відправку подарунків протягом 14 днів з моменту отримання від Учасників усіх необхідних даних, що зазначені у п. 17 Правил.
19.    Учасник який виграв подарунок від Партнера, отримує його на номер відділення Нової пошти,  який визначений Учасником.
20.    Відправку подарунку партнера здійснює – Партнери Акції. Вся відповідальність за відправку подарунків від Партнера – покладається на Партнера Акції. 
21.    Кожен сертифікат має ідентифікацію, яка містить унікальний номер та логотип партнера чи організатора, який здійснює видачу подарунків (див. зразок у Додатку №3).
22.    Подарунки не замінюються на грошову винагороду.
23.    Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на обробку своїх персональних даних будь-яким незабороненим законодавством способом. Надання такої згоди також розглядається у розумінні Закону України «Про захистперсональних даних».
24.    Організатор Акції гарантує, що під час збору, обробки та подальшого використання інформації, отриманої від Учасника Акції, він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо захисту персональних даних, а також застосовувати всі доцільні запобіжні заходи стосовно зібраної інформації, надавати її лише тим, хто має на це достатні законні підстави, та у порядку, що визначений чинним законодавством України.
25.    Усі рішення, прийняті Організатором щодо Акції, є остаточними і не підлягають оскарженню.
26.    Організатор не несе відповідальність за достовірність наданої Учасниками Акції інформації щодо контактів, за якими з ними необхідно зв’язуватись.
27.    Перед участю в Акції Учасник зобов’язаний ознайомитися з цими Правилами.
28.    Виконання Учасником умов Акції підтверджує повну та безумовну згоду Учасника з даними правилами.
29.    Беручи участь в Акції, учасник добровільно погоджується з умовами проведення такої Акції.
30.    Участь в Акції, означає повну згоду Учасника Акції з даними Правилами, в тому числі безумовну добровільну згоду з тим, що Організатор має право на безоплатне використання будь-якої добровільно наданої Учасником Акції інформації, e-mail адрес, фотографій, інтерв’ю або інших матеріалів про Учасників з рекламною/маркетинговою метою, методами, що не суперечать чинному законодавству України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), а також право публікації в засобах масової інформації, Інтернеті, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ та/або з будь-якою іншою метою, а також для надсилання інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного та/або комерційного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання. При цьому таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором Акції. Авторські права на такі матеріали належать Організатору. 
31.    Надання такої згоди є автоматичним та відбувається шляхом прийняття Учасником участі в Акції.
32.    Надання такої згоди є остаточним та не потребує отримання додаткових підтверджень, заяв тощо та/або укладання будь-яких договорів (угод), та/або виконання будь-яких інших дій на підтвердження згоди Учасників.
33.    Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил (в т.ч. механізму, порядку та строків проведення Акції та/або використання подарунків тощо) вважається відмовою Учасника від участі в Акції та використання подарунків, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора та/або Партнера Акції будь-якої компенсації.
34.    Акція діє на всій території України окрім окупованих територій.
35.    Інформацію про умови Акції можна отримати на Веб-сторінці Організатора або за телефоном Гарячої лінії: 0800300066.