Умови акції "Диво Друзі"

Офіційні правила акції «Диво Друзі»
(далі у тексті – Правила)


1.    Ці офіційні правила визначають порядок проведення та умови участі в акції «Диво Друзі» (далі у тексті – Акція).
2.    Організатором Акції виступає Товариство з обмеженою відповідальністю «ВИГІДНА ПОКУПКА», код ЄДРПОУ 41130363, місцезнаходження: вул. Свято-Михайлівська, буд. 3Б, смт. Опішня, 38164, (далі у тексті – Організатор). 
3.    Приймаючи участь в Акції кожна особа тим самим засвідчує факт повного та належного ознайомлення з даними Правилами, а також підтверджує свою повну беззаперечну згоду з умовами, що викладені у цих Правилах.
4.    Чинна редакція Правил розміщується в Інтернет за адресою: https://avrora.ua (далі у тексті - Веб-сторінка).
5.    Ці Правила можуть бути змінені або доповнені Організатором Акції в односторонньому порядку без будь-якого спеціального попереднього повідомлення учасників Акції. Усі зміни/доповнення до цих Правил вносяться шляхом їх публікації в Інтернет на Веб-сторінці Організатора. Зміни/доповнення набувають чинності з дня їх опублікування.
6.    Акція проводиться в магазинах ТМ «АВРОРА МУЛЬТИМАРКЕТ», (далі у тексті – місця проведення Акції).
7.    Період проведення Акції: з 4  грудня 2023 року по 5 січня  2024 року включно за умови наявності акційного товару. Період проведення Акції може бути змінено за пропозицією Організатора, шляхом внесення змін до даних Правил.
8.    Акційний товар – 93306 Набір подарунковий із сюрпризом Диво друзі.
9.    Акційна ціна – ціна Акційного товару зі знижкою 50% від звичайної вартості і становить 49,00  грн за одиницю (далі у тексті – Акційна ціна). 
10.    Звичайна вартість 93306 Набір подарунковий із сюрпризом Диво друзі., становить 99,00 гривень. 
11.    Акційний товар можна купити по Акційній ціні за умови придбання покупцем у Місці проведення Акції:
13.1. Товару на суму від 80 грн одним фіскальним чеком. 
13.2     Товарів партнерів, що визазначені у Додатку №1 та позначені спеціальним цінником відповідно до Додатку №2 даних Правил. 
12.    При цьому покупець має право:
12.1.    Купити Акційний товар за Акційною ціною тільки в момент здійснення покупки.
12.2.    Придбати акційний товар у кількості, яка пропорційна 80 грн від суми покупки в одному фіскальному чеку. Наприклад, загальна вартість покупки в одному фіскальному чеку становить: 
-    від 80 грн до 159,99 грн – 1 Акційні товари; 
-    160 грн - 239,99 грн – 2 Акційні товари; 
-    240 грн – 319,99 грн – 3 Акційні товари і т.д. 
13.    Організатор Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як військові дії будь-якого характеру, блокади, стихійні лиха, пожежа, повінь, суттєві зміни у законодавстві, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставин.
14.    У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань або питань, не врегульованих цими Правилами, право вирішення таких питань Організатор залишає за собою. Таке рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.
15.    Купуючи Акційний товар Учасник акції може отримати випадковим чином один із наступних подарунків:
15.1.    Одну з 10000 шт срібних прикрас.
15.2.     Одну з 10 шт золотих прикрас.
15.3.     Одноразовий шрихкод на знижку  у розмірі 7% на товари в мережі «АВРОРА МУЛЬТИМАРКЕТ»  або промокод на сайті avrora.ua
15.4.     Подарунки від Організатора:
-    Apple iPhone 13 128GB Blue  –  1шт;
-    Apple iPad 9 10.2" 64GB Wi-Fi Space Greу – 1шт;
-    Ігрова приставка SONY PlayStation 5 Digital Edition – 1шт;
-    Apple Watch SE NEW 44mm Starlight Aluminum Case MNJX3UL/A  – 1шт;
-    Портативна зарядна станція-повербанк Choetech 300W/83200mAh BS00 – 1шт;
15.5.     Подарунки від партнерів ТМ «Panasonic»,  ТМ «Videx», ТМ «Lego», ТМ «НАША СИЛА» (далі – Партнери Акції):
-    одна з 5 шт прасок Panasonic NI-M300TVTW;
-    одні з 10 шт навушників бездротові Panasonic RZ-B100;
-     один з 30 шт портативних зарядних пристроїв сонячна панель VIDEX VSO-F505U 5W;
-    один з 50 річних наборів батарейок «Наша Сила»;
-     один з 5 шт конструкторів LEGO Technic NASCAR® Next Gen Chevrolet Camaro ZL1 (42153);
-    один з 5 шт конструкторів LEGO Technic Bugatti Bolide (42151);
-    один з 5 шт конструкторів LEGO Harry Potter Битва за Хогвартс (76415).
16.    В кожному Акційному товарі  гарантовано міститься один з перелічених подарунків у п. 15 Правил, а також печиво «Диво Друзі» та вініловий магніт – талісман « Диво Друзі».
17.    Важливо ОДНОРАЗОВОЮ знижкою, що зазначена в п.15.3 Правил, можна скористатися  з 25.12.2023 по 05.01.2024 включно у мережі ТМ»АВРОРА МУЛЬТИМАРКЕТ»  –  пред’явивши касиру сертифікат зі штрих-кодом  або при замовлені на сайті  avrora.ua – ввівши  промокод.
18.    Для  визначення подарунку в Акції, потрібно стерти захисне скретч-покриття на сертифікаті, під скретч-покриттям міститься назва подарунку. 
19.    Для отримання подарунків від Організатора, що визначені в п.15.4 Правил  або подарунків від партнерів, що визначені у п.15.5 Правил, Учасник має зробити наступні дії:
20.     Для отримання подарунку Учаснику необхідно:
20.1.    Звернутися на гарячу лінію Організатора за номером 0800300066 та вказати:
- назву подарунку унікальний номер, що зазначені у сертифікаті;
- свої ПІБ і номер телефон;
- номер відділення Нової пошти (для відправлення подарунків, визначених у п. 15.5 Правил).
20.2.    Надіслати Організатору фото підтвердження зворотної частини сертифікату зі стертим скретчем та документи: 
- фото ідентифікаційний код платника податку для оформлення акту-прийому передачі  подарунку. 
21.    Організатор та партнери акції: ТМ «Panasonic»,  ТМ «Videx», ТМ «Lego», ТМ «Наша Сила» здійснюють відправку подарунків протягом 14 днів з моменту отримання від Учасників усіх необхідних даних, що зазначені у п. 20 Правил.
22.    Учасник який виграв подарунок, що вказаний у п. 15.4 Правил, може отримати його у магазині ТМ «АВРОРА МУЛЬТИМАРКЕТ», що визначений Організатором.
23.    Учасник який виграв подарунок, що вказаний у п. 15.5 Правил,  отримує його на номер відділення Нової пошти,  який визначений Учасником.
24.       Під час отримання подарунку від Організатора в магазині ТМ «АВРОРА МУЛЬТИМАРКЕТ», учасник зобов’язаний підписати акт-прийому передачі подарунку і надати його касиру.
25.    Відправку подарунку партнера здійснює – партнери Акції. Вся відповідальність за відправку подарунків  від партнера – покладається на партнера Акції. 
26.    Кожен сертифікат має ідентифікацію, яка містить унікальний номер та логотип партнера чи організатора, який здійснює видачу подарунків (див. додаток 3).
27.    Подарунки не замінюються на грошову винагороду.
28.    Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на обробку своїх персональних даних будь-яким незабороненим законодавством способом. Надання такої згоди також розглядається у розумінні Закону України «Про захистперсональних даних».
29.    Організатор Акції гарантує, що під час збору, обробки та подальшого використання інформації, отриманої від Учасника Акції, він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо захисту персональних даних, а також застосовувати всі доцільні запобіжні заходи стосовно зібраної інформації, надавати її лише тим, хто має на це достатні законні підстави, та у порядку, що визначений чинним законодавством України.
30.    Усі рішення, прийняті Організатором щодо Акції, є остаточними і не підлягають оскарженню.
31.    Організатор не несе відповідальність за достовірність наданої Учасниками Акції інформації щодо контактів, за якими з ними необхідно зв’язуватись.
32.    Перед участю в Акції Учасник зобов’язаний ознайомитися з цими Правилами.
33.    Виконання Учасником умов Акції підтверджує повну та безумовну згоду Учасника з даними правилами.
34.    Беручи участь в Акції, учасник добровільно погоджується з умовами проведення такої Акції.
35.    Участь в Акції, означає повну згоду Учасника Акції з даними Правилами, в тому числі безумовну добровільну згоду з тим, що Організатор має право на безоплатне використання будь-якої добровільно наданої Учасником Акції інформації, e-mail адрес, фотографій, інтерв’ю або інших матеріалів про Учасників з рекламною/маркетинговою метою, методами, що не суперечать чинному законодавству України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), а також право публікації в засобах масової інформації, Інтернеті, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ та/або з будь-якою іншою метою, а також для надсилання інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного та/або комерційного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання. При цьому таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором Акції. Авторські права на такі матеріали належать Організатору. 
36.    Надання такої згоди є автоматичним та відбувається шляхом прийняття Учасником участі в Акції.
37.    Надання такої згоди є остаточним та не потребує отримання додаткових підтверджень ,заяв тощо та/або укладання будь-яких договорів (угод), та/або виконання будь-яких інших дій на підтвердження згоди Учасників.
38.    Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил (в т.ч. механізму, порядку та строків проведення Акції та/або використання Заохочень тощо) вважається відмовою Учасника від участі в Акції та використання Заохочень, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора та/або Партнера Акції будь-якої компенсації.
39.    Акція діє на всій території України окрім окупованих територій.
40.    Інформацію про умови Акції можна отримати на Веб-сторінці Організатора або за телефоном Гарячої лінії: 0800300066.

Додаток №1 до

Офіційних правил акції «Диво Друзі»

Перелік товарів  партнерів

 

 

 

Код

Назва товарів

1

52725

Стартовий пакет Київстар

2

41497

 Пакет стартовий Lifecell Універсальний

3

52726

 Пакет стартовий Vodafone

4

75151

 Запальничка-пальник турбо KDR 2027

5

55891

 Запальничка кишенькова турбо Джет KDR 2021

6

80355

 Запальничка кишенькова турбо багатораз.ККК 3KD880

7

55311

 Запальничка кишенькова кремнієва 3KF022

8

78337

 Батарейка НАША СИЛА LR03 UAlkaline 4 в шрінку

9

78336

 Батарейка НАША СИЛА LR6 UAlkaline 4 в шрінку

10

88283

 Батарейка НАША СИЛА LR6 PLAY 4 в шрінку

11

88284

 Батарейка НАША СИЛА LR03 PLAY 4 в шрінку

12

72632

 Капсули д/прання Persil Колор 13шт/уп.

13

56868

 Капсули д/прання Losk тріо Ефірні масла 12шт/уп.

14

82469

 Капсули д/прання гел.авт.Perwoll Колор 12шт/уп.

15

52869

 Лампа LED VIDEX A60e 10Вт E27 3000K 220В

16

34121

 Лампа LED VIDEX A60e 10Вт E27 4100K 220В

17

39034

 Лампа LED VIDEX A60e 8Вт E27 3000K 220В

18

35851

 Лампа LED VIDEX A60e 8Вт E27 4100K 220В

19

43376

Лампа LED VIDEX C37e 7Вт E14 4100K 220В

20

64541

 Пристрій зарядний мереж.USB HAVIT HV-UC1004

21

83422

 Миша комп'ютерна дротова HAVIT HV-MS4255 USB чорна

22

69770

 Навушники накл.дрот.мікр.HAVIT HV-H763d чорно-сині

23

79198

 Колонка портативна HAVIT HV-SK872BT Black

24

86788

 Адаптер заряд.мереж.HAVIT HV-UC003B 2USB біл.

25

83712

 Відбілювач д/тканин кисневий Ms Helen 1кг

26

83713

 Плямовивідник д/тканин кисневий Ms Helen 900г

27

89873

 Відбілювач д/тканин кисневий Ms Helen 450г

28

85761

 Слайси курячі сушені РябChik Соєвий соус 30г

29

33877

 Чай чорний розсипний Ahmad Tea Граф Грей 100г

30

74577

 Гумка жув.Mentos PUREFRESH М'ята 15,75г

31

80897

 Гумка жув.PERFETTI Chupa Chups Big Babol Пол.27,5г

32

85723

 Конструктор дит.LEGO Поліцейськ.автомобіль 94дет.

33

85724

 Конструктор дит.LEGO Самоскид 177дет.

34

89150

 Конструктор дит.LEGO Ратрак 178дет.

35

87381

 Конструктор дит.LEGO Dragon Monster Jam 217дет.

36

89151

 Конструктор дит.LEGO Елек.спорт.автомобіль 95дет.

37

87626

 Конструктор дит.LEGO Пригоди на болоті 65дет.

38

92673

 Конструктор дит.LEGO  майд д/дрес пол.собак.197 дет

39

85725

 Конструктор дит.LEGO Бабл ті кафе на колес.109дет.

40

47123

 MacCoffe 3в1 оригінал

41

39858

 MacCoffе 3в1 згущене молоко

42

84374

 Петрівська Слобода Capp.Lux+топ 23 грм

43

34946

 Петрівська слободо 3в1 темний шоколад

44

37782

 Батарейка PANASONIC R6 АА по 4шт

45

37783

 Батарейка PANASONIC General Purpose R03 ААА по 4шт

46

48540

 Батарейка алкалайн PANASONIC Power LR03 ААА по 4шт

47

40704

 Батарейка PANASONIC R20 D 2шт

48

48539

 Батарейка алкалайн PANASONIC Power LR06 АА по 4шт

49

73840

 Батарейка літієва PANASONIC CR-2032 1шт

50

89145

 Паста зубна COLGATE Потрійна дія 75мл

51

89146

 Паста зубна COLGATE Лікувальні трави 75мл

52

89147

 Паста зубна COLGATE Прополіс 75мл

53

89148

 Набір щіток зуб.COLGATE Експерт чист.серед.2шт/уп.

54

85632

 Набір бритва д/голін.BIС HYBRID 3 Flex+2 змін.кас.

55

85854

 Набір бритв д/гол.однор.Bic Miss Soleil col.4шт/уп

56

85834

 Набір бритв д/гол.однор.BIC Flex 3 Comfort 3шт/уп.

57

85753

 Порошок д/прання авт.Savex Premium Колор 2,25кг

58

52855

 Ополіскувач Savex soft Романтичний 900мл

59

52853

 Ополіскувач Savex soft Чарівний 900мл

60

86699

Засіб парфум.д/приміщ.рід.Sila Aquatic 400мл

61

86700

 Засіб парфум.д/приміщ.рід.Sila Citrus boost 400мл

62

86701

 Засіб парфум.д/приміщ.рід.Sila Floral magic 400мл

63

72665

 Капсула д/прання Сила 23г шоубокс

64

87460

 Капсули д/прання Sila Universal 12шт/уп.

65

89441

 Капсули д/прання Sila Universal,дой-пак 35шт/уп.

66

29400

 Батончик шоколадний Bounty Кокос 57г

67

29401

 Батончик шоколадний Снікерс 50г

68

47720

 Гумка жувальна ORBIT Соковитий кавун 14г

69

44177

 Приправа Хмелі-сунелі Ласочка 30г

70

3481

 Cуміш перців мелена Ласочка 30г

71

15051

 Батарейка Duracell LR03 ААА по 2 шт

72

11431

 Батарейка Duracell LR06 АА по 2 шт

73

54706

 C4Р Premium пауч курка в соусі дор коти 0,1 кг

74

78589

 С4Р Premium сух телятина коти 0,33 кг

75

721983

 GALAX das PowerClean Засіб для видалення жиру з кухонних поверхонь 500г (12шт)

76

85768

 Засіб д/чищ.кух.GALAX das PowerClean Суперсил.500г (1011)

77

77535

 Гель д/прання Pro Wash Universal 4000г (1011)

78

80391

 Капсули д/пран.Wash&Free Жасм.лаван.марс.10+1шт/уп

79

73407

 Засіб д/миття ванної кім.GALAX das PowerClean 500г

80

78945

 Порошок д/прання універс.DOCTOR WASH Дитячий 2400г

81

51128

 Антиперспірант чол.Old Spice WhiteWater тверд.50мл (1011)

82

80532

 Дезодорант чол.OLD SPICE Wolfthorn стік 85мл

83

72146

Дезодорант чол.OLD SPICE Bearglove стік 50мл

84

71622

Гель д/душу OLD SPICE Whitewater 400мл

85

80531

 Дезодорант чол.OLD SPICE Whitewater стік 85мл

86

82379

Дезодорант чол.OLD SPICE Tiger Claw стік 50мл

87

72097

 Дезодорант чол.OLD SPICE Wolfthorn аерозоль 150мл

88

71624

 Шампунь д/вол.чол.прот.луп.HS аром.Old Spice 360мл

89

85589

Дезодорант чол.OLD SPICE Night Panther,стік 50мл

90

85588

 Шампунь-гель д/душу 2в1 OLD SPICE Night Pant.400мл

91

51127

Антиперспірант чол.Old Spice Wolfthorn тверд. 50мл (1011)

92

71874

 Дезодорант чол.OLD SPICE Deep Sea стік 50мл

93

82378

 Дезодорант чол.OLD SPICE Tiger Claw аерозоль 150мл

94

85587

 Дезодорант чол.OLD SPICE Night Pant.аерозоль 150мл

95

89149

 Гель-шампунь д/душу 2в1 OLD SPICE Whitewater 250мл

96

90512

 Дезодорант чол.OLD SPICE Deep Sea аерозоль 150мл

97

29072

 ФБ Губка кухонна МАКСИМА з хвилястою поверхнею 5шт+1шт (68шт/ящ)_NEW

98

80797

ФБ Серветка для прибирання целюлоза Аккорд 8 шт (26 шт/ящ)

99

86304

 ФБ Фольга MAX алюм. 5м (35 шт.\ящ)_Т

100

86303

 ФБ Пакет для сміття п/е з затяжкою Стандарт 35л/12шт (30шт/ящ)_NEW

101

89746

 ФБ Пергамент 5 м коричневий (35шт/ящ)

102

86170

Aqua Baby Серветка волога Baby chamomile з клапаном 120 шт (9шт/ящ)

103

91801

 Набір Серветок вологих SMILE Antibacterial 15 MIX (1+1) (26наб/ящ)

104

64799

 Диски ватні косметичні Lady Cotton Soft 175шт/уп.

105

84397

 Smile Baby серветка вол екст алое new stick пед з кл 84 шт

106

88537

 ФБ Кухонні паперові рушники, 2-шарові, 1 рулон, 350 арк. (6 шт/ящ)

107

36439

 Шампунь "FORTESSE PRO" стійкість кольору, 400 мл

108

58059

 Бальзам "FORTESSE PRO" стійкість кольору, 400 мл с дозатором

109

89676

 Глина-шампунь "O'BERIG" ВИННО-ХМЕЛЬОВИЙ з білою глиною, для комбінованого та схильного до жирності волосся, 500 мл

110

89677

 Глина-бальзам "O'BERIG" ВИННО-ХМЕЛЬОВИЙ з білою глиною, для комбінованого та схильного до жирності волосся, 500 мл

111

89164

 Гель-фарба ЕКМІ-КОЛОР "БЬЮТІ" №021 Попелястий

112

89165

 Гель-фарба ЕКМІ-КОЛОР "БЬЮТІ" №142 Чорний шоколад

113

89166

 Гель-фарба ЕКМІ-КОЛОР "БЬЮТІ" №014 Русий

114

89167

 Гель-фарба ЕКМІ-КОЛОР "БЬЮТІ" №042 Каштан

115

89168

 Гель-фарба ЕКМІ-КОЛОР "БЬЮТІ" №034 Дика вишня

116

89169

 Гель-фарба ЕКМІ-КОЛОР "БЬЮТІ" №037 Баклажан

117

89170

 Гель-фарба ЕКМІ-КОЛОР "БЬЮТІ" №024 Фіолетовий корал

118

89171

 Гель-фарба ЕКМІ-КОЛОР "БЬЮТІ" №033 Махагон

119

75504

 Кава мелена Якобз Еспресо 230г НП

120

31685

 Кава розч Якобз Монарх 1,8г

121

44192

 Кав напій Якобз 3в1 Латте Карамель 24х12.3г

122

73482

 Кава розч Якобз Кронат Голд 6х100г IMP

123

60638

 Кава розч Якобз Монарх екон. пак 36х50г

124

85639

 КаваКронатКрафтіг 24x100г

125

79682

 Кав напій Якобз Мілка Капучіно 3в1 10х18г

126

82719

 КавовийНапійЯкобзКапучіноЛісовГоріхКакао12х500г