Хто ми?

Хто ми - desktop

Ти приходиш в цей магазинчик за побутовими речами або прикольними дрібницями. Він зустрічає тебе дуже високими стелажами, заповненими різними товарами. І це створює якесь особливе відчуття затишку, притаманне лиш йому. Зробивши кілька кроків по торговому залу, ти вже знаєш, що на цих полицях знайдеться те, що потрібно.

Якось так для початку можна описати магазин «Аврора», який ти зустрічаєш у своєму дворі, на найближчому ринку, по дорозі на роботу або вокзал.

Але насправді за цим магазином стоять тисячі годин старанної роботи професіоналів. Завдяки цим людям «Аврора» – це всеукраїнська мережа магазинів, яка робить повсякденні та трендові речі ближчими.

Щодня наші магазини відкривають свої двері для численної кількості покупців. А вони серед топових, фанових, унікальних або звичних речей знаходять те, що хотіли, або навіть те, про що мріяли. І в пакетах або екосумках з логотипом «Аврори» несуть додому не просто товари – а речі, які будуть дарувати їм та їхнім близьким радість, усмішки, задоволення.

Починаючи з 2011 року і першого магазину в Полтаві, мережа магазинів «Аврора» активно розвивається. Офіс, склад, логістична система змінюються і оновлюються із залученням ефективних, виправданих світовою практикою технологій, методів і систем управління процесами.

І все це крутиться та працює заради головної мети – робити речі для дому та душі доступнішими, щоб покращити життя людей.

Працюючи над цим, наша команда ніколи не забуває, що бізнес повинен бути соціально відповідальним. Всі співробітники налаштовують та витримують робочі процеси компанії так, щоб це приносило не тільки задоволення клієнтам, але й користь суспільству і економіці. Зараз нам вже вдалося напрацювати позитивних результатів у напрямку відповідального споживання, поліпшення якості освіти, захисту планети і підтримки хорошого здоров'я.

Ми любимо те, що робимо, бо знаємо, що це приносить в життя багатьох людей підтримку, позитив, яскраві емоції та радість.

Завжди відкриті до нових можливостей, знайомств та співпраці.